کاغذ با روکش پلی اتیلن

کاغذ پلی اتیلن نوعی کاغذ کامپوزیتی لمینیت شده یا پوشش داده شده با یک لایه پلاستیک می باشد. این نوع کاغذ پوشش داده شده بیشتر در صنایع غذایی و یا بسته بندی استفاده می شود. دژ استیل ماهان کاوه با تولید این محصول به عنوان یکی از برندهای شناخته شده در این محصول به است .

پلاستیک برای بهبود عملکرد کاغذ با روکش پلی اتیلن بکار می رود. تا در مقابل رطوبت ، مقاومت برشی ، مقاومت سایشی و مقاومت در برابر حرارت استفاده می شود. بعضی از کاغذها بوسیله حرارت یا چسب به یک لایه نازک پلاستیک لمینیت می شوند تا لایه محافظتی بر روی آن تشکیل دهند. بقیه کاغذها بوسیله یک لایه ذوب شده پلاستیک پوشش داده می شوند. پوشش پردهای یک روش معمول می باشد.

مواد تشکیل دهنده  یا پوشش داده شده بوسیله پلاستیک در صنایع بسته بندی معمولا پلی اتیلن یاLDPE می باشد.

کاربرد این محصول در بسته بندی مواد غذایی یکبار مصرف می باشد که شامل :

کاغذ پلی اتیلن
کاغذ پلی اتیلن

 

  • بسته بندی آبمیوه و شیر
  • فنجان برای نوشیدن قهوه سرد یا قهوه گرم
  • بشقابهای کاغذی
  • بسته بندی غذای منجمد و فریز شده
  • کیسه های کاغذی پوشش داده شده بوسیله پلی اتیلن
  • کاغذ ضد آب

 

لایه های پلاستیکی کاغذ باعث می شود که کاغذ دیرتر جذب در طبیعت شود. بعضی از لایه های پلاستیکی می توانند در فرایند بازیافت جدا شوند. در واقع اجازه می دهند لایه پلاستیکی از آن جدا شود. اگر کاغذ با روکش پلی اتیلن بل از بازیافت تکه تکه شود درجه بازیافت بستگی به نوع فرایند آن دارد. بعضی از لایه های پلاستیکی در آب جدا می شوند تا به فرایند بازیافت کمک کنند. بعضی از فرایندهای بازیافت برای جداشدن پلاستیک کمک می کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر از این محصول میتوانید با کارشناسان مجرب ما در راتباط باشید .