فویل آلومینیوم پلی اتیلن

فویل آلومینیوم پلی اتیلن 30 الی 50 میکرون پوشش داده شده با پلی اتیلن بین 30 الی 35 میکرون به صورت ساده و بر اساس تقاضا میتواند اعمال گردد و کاربرد آن در موارد بهداشتی، شیمیایی (پوشش دربهای کرم و خمیردندان و درپوش انواع مواد شیمیایی) و حتی درپوش مواد غذایی و لبنیاتی بکار میرود .

فوم پلی اتیلن با فویل آلومینیومی
فوم پلی اتیلن با فویل آلومینیومی

فویل آلومینیومی

1. فویل آلومینیومی یا پوش‌برگ، به آلومینیومی گفته می‌شود که به صورت برگه‌های نازک درآمده باشد. ضخامت این ورق‌ها معمولاً کمتر از ۰٫۲ یا ۰٫۰۰۶ میلی‌متر است. ورق آلومینیومی قابل انعطاف است و می‌تواند به‌آسانی خم یا در اطراف اجسام پیچیده شود. ورق‌های آلومینیومی نازک، شکننده هستند و گاهی اوقات مانند پلاستیک یا کاغذ از آنها به عنوان روکش استفاده می‌شود.

پلی‌اتیلن

2. پلی‌اتیلن کاربرد فراوانی در تولید انواع لوازم پلاستیکی مورد استفاده در آشپزخانه و صنایع غذایی دارد. از LDPE در تولید ظروف پلاستیکی سبک و همچنین کیسه‌های پلاستیکی استفاده می‌شود. HDPE، در تولید ظروف شیر و مایعات، انواع وسایل پلاستیکی آشپزخانه و مخازن آب پلی اتیلن کاربرد دارد.

فوم پلی اتیلن با فویل آلومینیومی (Cell-Aire) یک ورقه پلی اتیلن منبسط شده با سلول بسته است که با آلومینیوم خالص پوشانده شده است.

فوم پلی اتیلن با فویل آلومینیومی
فویل آلومینیوم پلی اتیلن

عرض: 120 سانتی متر.
ضخامت: 3 میلی متر.
کاربرد: کاهش تأثیر نویز در تأسیسات بار الکتریکی بالا.
عایق صوتی: ∆Lw 16 dB.
هدایت حرارتی: 0.037 m2K / W.
مقاومت حرارتی: 0.080 m2K / W.
تراکم اسمی: 20 کیلوگرم بر متر مکعب.
جذب آب: 0.0025 کیلوگرم بر متر مکعب.
نفوذپذیری بخار: 3.98.10-4
حداکثر دمای کار: (-80 / +80) .C.
انتشار آلومینیوم: 0.03.
شاخص بازتاب آلومینیوم: 97٪.

 

دژ استیل ماهان کاوه به درخواست و نوع تقاضا در تامین این محصول در سایز های 30 الی 50 میکرون به شما این اطمینان را خواهد داد که با بهترین کیفیت نیاز شما را برطرف کند.